| Fotka | Zpráva | Datum |
| 362.172-9 | Ta už tu jednou je :) | 19.03.25 - 18:08 |
| Škoda 30T ForCity Plus #7512 | Krásně obloukovitě sbíhající se pavučiny… to ani jeden samou radostí neví jak to napsat:) | 02.03.25 - 20:49 |
| ETR.675 NTV | V tomto případě problém v kompozici nevidím, plocha snímku, zvlášť s přihlédnutím k vysvětlení autora, pěkně vyplněná a vlak celkem malý. Pěkné zahraničí:-) | 27.02.25 - 12:48 |
| 242.277-2 + 242.227-7 | Mně se v tomhle nátěru líbí plecháč daleko víc než v ČD najbrtu. | 27.02.25 - 7:50 |
| 380.001-8 | Já tam teda šum ani vyhlazená místa nikde nevidím.. | 07.02.25 - 14:01 |
| 742.001-1 | Parádní maskování! | 28.01.25 - 20:21 |
| 847.021-3 | No původně jsem měl v plánu fotit to normálně s násvitem, nakonec mi ale toto přišlo zajímavější. A pokud jde o místo samotné, pohled na dva mosty nalepené na sebe je mírně řečeno zvláštní... | 28.01.25 - 10:23 |
| 749.264-8 | Nespletl ses o deset let..? :) | 30.12.24 - 15:28 |
| Noční rychlík | Jiří Navrátil: odhaduju zhruba čtvrt na deset:) A hlavně neříkej že ses ptal na něco jinýho:))) | 29.12.24 - 20:47 |
| 847.002-3 | S panterem se svezu vždycky docela rád… tak jsem asi jen nenáročnej:) | 20.12.24 - 11:55 |