..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Martin Klecán":

  1 2 3 4 5 ... 106      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
705.905-8Pěkné, dá se vylézt na to silo nebo se musí na strom..?16.06.26 - 18:55
477.013-7Blbě jsem přečetl popisek a nestačil se divit, že v Ostravě vypravují speciální parní vlak k MDŽ :)12.06.26 - 18:31
750.702-3 + 745.703-9Vždyť v pohodě, trochu bych to zesvětlil, ale je pravda, že když přijdou černé mraky, tak je najednou i v poledne hrozná tma:)04.06.26 - 19:02
750.702-3 + 745.703-9Jsem jediný komu se zdá fotka, na to že je pořízená okolo poledne, hrozně tmavá? Taky bych malinko oříznul odspodu. Ale námět zajímavý :)25.05.26 - 21:30
742.352-8Pěkně barevné, souprava i zbytek fotky :)17.05.26 - 20:04
666.001-3Adam Hasoň viditelně nemá rád nejen RegioJet, alespoň podle hodnocení mých fotek :D :D12.05.26 - 18:27
705.919-9 + 705.905To je náklon jak na koridoru:)) Ale pěkný, dobře že to zase jezdí.18.02.26 - 12:23
749.107-9Pěkné, časem dám fotku z téhož dne z dopolední cesty do Blatné:)12.02.26 - 13:50
743.210-7V pohodě, jen mě zaujaly ty tři loko uprostřed.29.01.26 - 20:40
743.210-7Zajímavá souprava, co to bylo za přepravu…?27.01.26 - 17:14