| Fotka | Zpráva | Datum |
| 705.905-8 | Pěkné, dá se vylézt na to silo nebo se musí na strom..? | 16.06.26 - 18:55 |
| 477.013-7 | Blbě jsem přečetl popisek a nestačil se divit, že v Ostravě vypravují speciální parní vlak k MDŽ :) | 12.06.26 - 18:31 |
| 750.702-3 + 745.703-9 | Vždyť v pohodě, trochu bych to zesvětlil, ale je pravda, že když přijdou černé mraky, tak je najednou i v poledne hrozná tma:) | 04.06.26 - 19:02 |
| 750.702-3 + 745.703-9 | Jsem jediný komu se zdá fotka, na to že je pořízená okolo poledne, hrozně tmavá? Taky bych malinko oříznul odspodu. Ale námět zajímavý :) | 25.05.26 - 21:30 |
| 742.352-8 | Pěkně barevné, souprava i zbytek fotky :) | 17.05.26 - 20:04 |
| 666.001-3 | Adam Hasoň viditelně nemá rád nejen RegioJet, alespoň podle hodnocení mých fotek :D :D | 12.05.26 - 18:27 |
| 705.919-9 + 705.905 | To je náklon jak na koridoru:)) Ale pěkný, dobře že to zase jezdí. | 18.02.26 - 12:23 |
| 749.107-9 | Pěkné, časem dám fotku z téhož dne z dopolední cesty do Blatné:) | 12.02.26 - 13:50 |
| 743.210-7 | V pohodě, jen mě zaujaly ty tři loko uprostřed. | 29.01.26 - 20:40 |
| 743.210-7 | Zajímavá souprava, co to bylo za přepravu…? | 27.01.26 - 17:14 |