..: Photo Gallery - Photo details 151.018-9 :..
 

151.018-9


151.018-9Informace o fotografii:
 - Section: Štrba - Štrba zastávka
 - Datum: 24.8.2007
 - By: Josef Petrák  Send mail
 - Comm.: R 423 Cassovia s lůžkovým
vozem WLABm UŽ jede se
zpožděním téměř 9h ze
Štrby do Košic.
 - Zobrazeno: 5858x
 - Detailní EXIF informace »
 - Rating od autorů:   
 10
 - Rating od uživatelů:
 10

   
 
Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit
 

  1 2 3 4      Zpráv na stránku:   
02.09.2007 (12:44)  
Souprava: 2x WLAB UŽ + 4x WLAB ZSSK + 3x Bmee ZSSK + Bc ZSSK + 2x WLABmee62 ZSSK + WLB ZSSK + Lekqss
Hodnocení: 5
01.09.2007 (21:22)  
Perfektní...jen bych volil ořez oblohy na formát 3:2,ale i tak krása.
01.09.2007 (21:13)  
Kdyby ten vlak měl takové zpoždění, tak bych v nejbližší stanici dal tuto soupravu: 8x B ČD + BDbmsee ČD + Ds ČD + WR ČD + A ČD - tedy jako na vymyšleném řazení R 623 Bečva.
Registered user sAd 
Number of user's comments226 »fotek 0
01.09.2007 (17:40)  
JTB: Osobně bych to shora taky trochu říznul. Poměrově tam je mnohem více oblohy než "trávy" a trochu to odvádí pozornost od vlaku k horám. Pokud by se to mírně řízlo, tak z toho vzniknou krásné třetinové pásy (tráva, hory, obloha). Asi tohle měl Adam na mysli.
Registered user Filda 
Number of user's comments20 »fotek 0
01.09.2007 (17:29)  
Pěkná prosluněná krajinak.5*
Registered Photograph or Member of ŽelPage Adam  mail  
Number of user's comments1541 »fotek 0
01.09.2007 (16:25)  
JTB: Pepi mluví o tom, že tam chtěl mráčky a já pouze říkám, že bych říznul zvrchu (čili to modré). Na mraky sahat nechci, i když na svojí fotce budu muset, jinak z toho 3:2 neudělám. Pepi zkrátil ohnisko, do mraků řezat nemusí a má krásné panorama.
01.09.2007 (16:06)  
Aby bylo jasno-je to povedená fotka, která si bůra jasně zaslouží. Otázka ohnisek je věcí vkusu, stejně jako nejoblíbenější úhel focení. Já osobně fotím klasiky trošku víc na čumák a s delšími ohnisky, než třeba Pepa s Tomem a považoval bych to spíš za autorský rukopis, stejně tak rozdílné jsou i preference návštěvníků galerie. Někdo ocení širší ůhel focení, který umí dodat větší dynamiku, jiný zase ocení úhlednost ohnisek blízkých lidskému oku. Do téhle debaty jsem se pustil jen proto, abych vysvětlil některým nevěřícím Tomášům a Pepům, že ohnisko odhadnout už na první pohled. Jinak jsem téhle fotce s klidem dal bůra.

(btw-dobrý logický rozpor: Pepa fotí naširoko proto, aby měl víc oblohy, Adam to široké ohnisko obhajuje, ale zároveň by řezal shora...pánejo...;))
Registered Photograph or Member of ŽelPage Adam  mail  
Number of user's comments1541 »fotek 0
01.09.2007 (16:04)  
TK: "Posrat se" není citoslovce. :-D Taktéž "srát". Obojí jest sloveso. :-D
01.09.2007 (15:28)  
Tomáš Kubovec: Viděl jsem to asi takto. Fotomísto pod Štrbou je už ohrané, zvlášť tento pohled. (u mé fotky pod Štrbou tak mnozií hodnotili,že zase a zase Tatry)
9h zpožděný R423 je hodně zajímavý,ale ten se mi v tomto podání nelíbí. Tudíž 0* nebo maximálně 1*. Navíc u mě tato fotka nemá.
01.09.2007 (15:34)  


Hmm, tak jak bys to nafotil ty, aby to dostalo 5*? ;-)
01.09.2007 (15:28)  
Nerad se vám do toho míšám, ale co je "flaška"?
  1 2 3 4      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Registered Photograph or Member of ŽelPage, - Gallery or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2026 ŽelPage - Webmaster - Frequently Asked Questions


Info
informacni okenko