Kommentare dürfen nur registrierte Benutzer senden.
Bevor Sie Kommentieren, melden Sie sich bitte an oder registrieren Sie sich.
151.004-9 | |
![]() | Informace o fotografii: - Abschnitt: Bezpráví - Ústí nad Orlicí - Datum: 11.10.2008 - Autor: Duhy ![]() - Zobrazeno: 4844x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 9 - Rating od uživatelů: 9 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
| 1 2 | Zpráv na stránku: |
17.10.2008 (14:33)
krása nádherné.5* napsal bys My Duhy co je to za vlak?
ten drát přes oblohu šlo vyretušovat nebo né je to vidět v náhledu a bije to do očí
17.10.2008 (10:47)
Myslím, že nedobíjel, to jen ta pitomá zesilovačka dělá ten dojem. Možná by nebylo od věci ji vyklikat, ale zas chápu, že se Duhymu do toho případně nechtělo...
17.10.2008 (10:13)
jak starý je ten koridor? připadá mi nějaký zarostlý a ty sloupy zrezlé :D
Síce netradičný pohľad na známy oblúk, ale nie je toto už príliš nebezpečné?
17.10.2008 (9:30)
Líbí, líbí, a hlavně dobrá hádanka. :)
17.10.2008 (9:18)
Dobré místo jsi napsal:-D že mě to taky nenapadlo:-D
| 1 2 | Zpráv na stránku: |
Kommentare äußern den Ansicht der Leser.
ŽelPage übernimmt keine Haftung für deren Inhalt.
- Akreditierter Fotograf oder ŽP Mitglied,
- Galerieverwalter oder ŽP Admin
Kommentar hinzufügen
Anmelden
© 2001 - 2026 ŽelPage
- Webmaster - Fragen und Antworte
Info
informacni okenko












