Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
163.258-7 | |
![]() | Informace o fotografii: - Section: Velké Zboží - Babín odbočka - Datum: 28.9.2008 - By: Jiří Navrátil ![]() - Zobrazeno: 2280x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 7 - Rating od uživatelů: 6 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
Mě se moc líbí- žádná sterilní fotografie, vypadá hodně reálně, focená v čase, kdy už se zase tak dobře nefotí, prostě perfekt.
Předpokládám že ta tabulka s číslem je rychlá náhrada po útoku sběračů cenných kovů?
Předpokládám že ta tabulka s číslem je rychlá náhrada po útoku sběračů cenných kovů?
05.10.2008 (21:51)
A jej..:)
Netradiční fotka od L.A., chválím netradiční úhel a zoom, pěkná 5*!
MG: No vzhledem k tomu, že třeba při spadlé troleji někde mezi Pořičany a Běchovicemi se tahle trať stane okamžitě velmi využívanou (někteří "měřiči" dokonce mluví o čtyřminutových následech), tak by se s ní něco dělat mělo... (označení tankodrom v některých místech je velmi trefné)
05.10.2008 (21:09)
radekedar: Tak jako s dalšími asi 60% tratí v ČR?
Přesně vystižená 231čka. Pánové na SŽDC by se měli zamyslet a něco s tím udělat. ;-)
thingie: a o tom to je. Přecejenom na takové trati by nebyla vyšperkovaná mašina ono.
*5
*5
Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.
- Registered Photograph or Member of ŽelPage,
- Gallery or ŽelPage Administrator
Add comment
Sign in
© 2001 - 2026 ŽelPage
- Webmaster - Frequently Asked Questions
Info
informacni okenko












