Komentáre môžu vkladať iba registrovaní užívatelia.
Pred vložením komentára je potrebné se buď prihlásiť, alebo zaregistrovať.
163.257-9 | |
![]() | Informace o fotografii: - Úsek: Sebuzín - Kamenolom výh. - Datum: 10.4.2009 - Autor: Honza Beránek / JTB - Pozn.: Taky se tak strašně těšíte? - Zobrazeno: 4999x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 6 - Rating od uživatelů: 6 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
12.04.2009 (19:37)
Mně ten nátěr nevadí. Ale určitě bych zachoval i staré nátěry, což se ale asi nestane. Konkrétně k fotce - pěkná, ale připadá mi trošku hutnější..
Stará diskuze. Podle mně ten nátěr naprosto nerespektuje tvar a charakter lokomotivy, o který tahle 363ka právě přišla. Ještě horší to bude za provozu. Bílá bílou nebude. Vagony se mně také nelíbí, ale není to tak hrozné - nebudou o moc jiné než doteď (místo zelené modrá, navíc akorát ten hrozný tmavěmodrý pruh).
Gratuluji k prvnímu úlovku této mašině na tomto webu... a já jsem si pořád myslel, že 1. budu já :D. Na tom místě se pěkně fotí i tato fotka je pěkná, jen škoda, že se malinko zubatí - jinak ty mráčky v zádu jsou fakt pěkné :-). Dávám 4* - pěkná fotka
Ps. se musíme sejít!! :)
Ps. se musíme sejít!! :)
12.04.2009 (16:43)
Aspoň nemuseli půlku čela kolem oken dělat světle modře. Kdyby radši nechali celé čelo šedé, udělali by mnohem lépe, prostě mně to tam ( navím jak vám ) nepasuje.
12.04.2009 (16:32)
Kdyby to mělo zůstat takto ( mašina v novém laku a vozy ponechané zelené ), tak by to vůbec nevypadalo špatně. Bohužel, s vozy to bude vypadat podle mého nepatřičně ... Ale jak se říká, změna je život.
city.elefant: já si myslím, že to je jen o zvyku, jsem zvědav, co ukáže až to bude v reálu a myslím si, že to může vypadat celkem fajn;-) Uvidíme, až to bude:-)
12.04.2009 (16:17)
na mašinách se mi ty nové barvy líbí, ale na vagonech ne! .. pořad si nedovedu představit regionovu nebo city elefanta v těch nových barvách, přijde mi to takové divné :/ .. nebo červené ECčka v modré barvě budou vypadat fakt dost blbě xD ..
12.04.2009 (15:04)
Autor uložil novú verziu tejto fotografie; predchádzajúce komentáre už nemusia zodpovedať aktuálnej skutočnosti.
Foto pěkné, ale nedá mi zkritizovat ten lak, ty linie jsou prostě strašné ... i ta 770.507-2 OKD-D viz foto níže vypadá dospěleji.
Komentáre vyjadrujú názory čitateľov.
Redakcia nenesie žiadnu zodpovednosť za ich obsah.
- akreditovaný fotograf alebo člen ŽP,
- správca galérie alebo admin ŽP
Pridať komentár
Prihlásenie
© 2001 - 2026 ŽelPage
- správcovia - otázky a odpovede
Info
informacni okenko












