Komentáre môžu vkladať iba registrovaní užívatelia.
Pred vložením komentára je potrebné se buď prihlásiť, alebo zaregistrovať.
350 | |
![]() | Informace o fotografii: - Úsek: Šakvice - Popice - Datum: 14.10.2007 - Autor: horymír - Pozn.: EC Wien - Aarhus - Zobrazeno: 7693x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 8 - Rating od uživatelů: 8 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
26.12.2007 (19:46)
Petr Sváda) Vlak se nachází v horním okraji střední třetiny snímku.
26.12.2007 (18:30)
Co tohle má společného se železniční tématikou??? O technické kvalitě by se dalo také hovořit...
No mohly by dát k obvzlášť pěkným fotkám i stupnici 6-10 nebo možnost hlasování dvakrát. Ale jen k obzvlášť pěkným jako je tahle ;-) A taky zařadit do umělecké fotogalerie
26.12.2007 (16:00)
Paráda. Výborný nápad a i s tou Pálavou a navíc 350 v čele mezinárodního EC.....
Taky se přidávám k pochvalám. Místo vybráno skvěle, mlha to ozvláštňuje. Škoda že autor nepoužil polarizák, rozhodně by zdůraznil už teď pestré barvy. Rozhodně bych tuto fotku rád viděl v kalendáři.
Tož tato fotka perfektně vystihuje atmosféru místa. Klobouk důle! :)
Mě to připomína horu Fudži v Japonsku s Šinkanzenem ale toto je v českém podání s EC :-D
S dovolením se přidám do zástupu chvalozpěvů - fotografií tohoto typu je poskrovnu, a z toho mála tento exemplář celkem silně vybočuje jak kvalitou, tak nápadem. Pět hvězdiček na stupnici je málo, nicméně víc jich tu nenabízejí. Gratuluji k úlovku krásné fotky hodné umístění na kalendář.
26.12.2007 (11:16)
Výborný nápad!
Komentáre vyjadrujú názory čitateľov.
Redakcia nenesie žiadnu zodpovednosť za ich obsah.
- akreditovaný fotograf alebo člen ŽP,
- správca galérie alebo admin ŽP
Pridať komentár
Prihlásenie
© 2001 - 2026 ŽelPage
- správcovia - otázky a odpovede
Info
informacni okenko












