..: Fotogaléria - detaily fotografie 350.014-7 :..
 

350.014-7


350.014-7Informace o fotografii:
 - Úsek: Liptovské Vlachy - Liptovská Teplá
 - Datum: 27.9.2009
 - Autor: tomi  Poslať e-mail autorovi
 - Pozn.: IC 404 Tatran
 - Zobrazeno: 3977x
 - Detailní EXIF informace »
 - Rating od autorů:   
 10
 - Rating od uživatelů:
 9

   
 
Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit
 

  1 2      Zpráv na stránku:   
03.10.2009 (21:40)  
Jirka Panther
Snáď už to tam dlho nebude a bude sa jazdiť 100km/h ...
03.10.2009 (21:10)  
Ad Ivo R. - technická poznámka - domnívám se, že ze Západních Tater je vidět jen ten nevyšší kopec 2248m. Ty hezčí a tedy skutečně podstatná část jsou mimo záběr.

Může mně někdo sdělit, zda ještě po 30 letech je v tom esíčku vlevo (nad Bešeňovou), které bylo projektováno na 100km/h omezení rychlosti na 70km/h????
03.10.2009 (20:57)  
Honzinus, tomi je to 350.014 a nie Hugo. spolu s 350.019 teraz jedina po EH a aj podla knihajazd.tk 27.9.2009 bola na IC 404
03.10.2009 (21:36)  


registrovaný užívateľ vjta00  mail  
Počet komentárov užívateľa263 »fotek 0
03.10.2009 (20:11)  
Qaws : To je podle mě vůz ZSSK Beer ne? Má tak být ;-) (teda podle mě)
03.10.2009 (19:57)  
Tohle nejde nepochávalit! Parádní záběr!
03.10.2009 (19:51)  
Jo vážení, tohle je nářez... :-)
registrovaný užívateľ Qaws 
Počet komentárov užívateľa367 »fotek 0
03.10.2009 (19:31)  
Moc pěkná fotečka, jasnej bůreček;-)

Ten "černej" vůz tak má vypadat bo je to jen moderní umění?
03.10.2009 (19:16)  
No to je fakt úžasné místo! Dostat tam nejen celý šnelcug, ale i podstatnou část Západních Tater a Vysoké Tatry... ("to" uprostřed V.T. je Kriváň?). Fakt nádhera nádherná... Mimochodem, ty vláčky se musí fotit celkem dobře; jel jsem tam začátkem srpna i kolem toho minulého víkendu a v celé té serpentině z údolí až nad hráz Liptovské Mary je stále pomalá jízda. Pro focení je to ideální, ale až se ten úsek začne opravovat... no, potěš Pámbu...
03.10.2009 (18:22)  
Parádní atmosféra, super flek! Jen bych podotknul, že se mi zdá ta modrá na mašině moc světlá, takovou barvu podle mě gorilka nemá.
Ale neva, fakt moc hezký snímek. ;-)
03.10.2009 (18:32)  


Aj ja som pozeral, ale naozaj taká bola, úplne čistučká :-)
  1 2      Zpráv na stránku:   

Komentáre vyjadrujú názory čitateľov.
Redakcia nenesie žiadnu zodpovednosť za ich obsah.

- akreditovaný fotograf alebo člen ŽP, - správca galérie alebo admin ŽP

Pridať komentár
Komentáre môžu vkladať iba registrovaní užívatelia.
Pred vložením komentára je potrebné se buď prihlásiť, alebo zaregistrovať.
Prihlásenie
 
 
  
 
   Zaregistrovať sa

© 2001 - 2026 ŽelPage - správcovia - otázky a odpovede


Info
informacni okenko