..: Photo Gallery - Photo details 464.202 :..
 

464.202


464.202Informace o fotografii:
 - Section: Branná - Ostružná (pod vrtichvosty:-))
 - Datum: 27.9.2008
 - By: Zdeněk Šnajdr 
 - Comm.: Supěla pěkně....ostatně
Barča na postrku taky.
 - Zobrazeno: 4108x
 - Detailní EXIF informace »
 - Rating od autorů:   
 7
 - Hodnocení uživateli blokováno autorem

   
 
Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit
 

  1 2 3      Zpráv na stránku:   
30.09.2008 (18:08)  
4*
30.09.2008 (16:57)  
werkie-vozy byly opravdu AB a první hystorický museli odstavit v mikulovicích.
Registered user Horác  mail  
Number of user's comments84 »fotek 0
30.09.2008 (16:56)  
No vláček je "cvaklej" nádherně, ale te bílá, ta je jak z reklamy na Persil. A vůbec ty barvy mě přijdou tak ňák moc "barevný"...
30.09.2008 (20:00)  


Já bych řekl že to je barevné tak jak to bylo:)
30.09.2008 (16:53)  
faunyˇ-české dráhy jinou možnost nemají protože poláci naše hystorické vozy nepustí a to nemluvě o tom jaký je problém je přesvědčit aby tam pustili aspon páru.
30.09.2008 (20:00)  


Fuj...já bych se styděl udělat chybu ve slově "historické" přímo do oka bijící....
30.09.2008 (14:37)  
hezké jako 3d
30.09.2008 (12:34)  
Jejda. Tak oprava - vozy. Omlouvám se :-(
30.09.2008 (12:31)  
Fauny: Já se divím, že se nestydíš napsat vozi.
30.09.2008 (12:29)  
Tak s AB už je to taky historická jízda. Proto se vůbec nedívim, že se ČD nestydí nasadit tyto vozi na nostalgický vlak :-)
30.09.2008 (12:08)  
Vidím dobře že ty 3 vozy jsou AB?
30.09.2008 (11:21)  
Nádherná fotka.
  1 2 3      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Registered Photograph or Member of ŽelPage, - Gallery or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2026 ŽelPage - Webmaster - Frequently Asked Questions


Info
informacni okenko