Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
464.202 | |
![]() | Informace o fotografii: - Section: Branná - Ostružná (pod vrtichvosty:-)) - Datum: 27.9.2008 - By: Zdeněk Šnajdr - Comm.: Supěla pěkně....ostatně Barča na postrku taky. - Zobrazeno: 4108x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 7- Hodnocení uživateli blokováno autorem |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
werkie-vozy byly opravdu AB a první hystorický museli odstavit v mikulovicích.
No vláček je "cvaklej" nádherně, ale te bílá, ta je jak z reklamy na Persil. A vůbec ty barvy mě přijdou tak ňák moc "barevný"...
faunyˇ-české dráhy jinou možnost nemají protože poláci naše hystorické vozy nepustí a to nemluvě o tom jaký je problém je přesvědčit aby tam pustili aspon páru.
30.09.2008 (20:00)
Fuj...já bych se styděl udělat chybu ve slově "historické" přímo do oka bijící....
30.09.2008 (14:37)
hezké jako 3d
Tak s AB už je to taky historická jízda. Proto se vůbec nedívim, že se ČD nestydí nasadit tyto vozi na nostalgický vlak :-)
30.09.2008 (11:21)
Nádherná fotka.
Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.
- Registered Photograph or Member of ŽelPage,
- Gallery or ŽelPage Administrator
Add comment
Sign in
© 2001 - 2026 ŽelPage
- Webmaster - Frequently Asked Questions
Info
informacni okenko












