Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
750.118-2 | |
![]() | Informace o fotografii: - Úsek: Žďár nad Sázavou - Veselíčko - Datum: 10.2.2007 - Szerző: vytny ![]() - Zobrazeno: 1876x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 3 - Rating od uživatelů: 4 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
Ten strom na mašině fakt ruší.
To byl takový problém přibalit do batohu pilku?
To byl takový problém přibalit do batohu pilku?
11.02.2007 (22:53)
3-
No a my z hodnoticich dispozic tezime maximum pro ohodnoceni tech tvych dispozic. :-) Vic nevytezime. :-D
Ad všichni: je pravda, že ten strom zrovna nebyl záměrem...ale vzít to opravdu jinak nešlo, protože tak asi 3m před loko byl další strom...opravdu jsem z kompozičních dispozic v dané situaci vytěžil maximum
11.02.2007 (15:13)
dobrej novej flek
Třeba jste se pěkně prošel na vzduchu a to není také k zahození, ten strom tam opravdu trochu vadí, neostrost jsem zřejmě díky svému zraku jež nelze nazvat ostřížím nepostřehl.
11.02.2007 (14:08)
Ještě by to chtělo vlevo nějakou slušně natřenou laminátku, takhle to fakt není za 5*.
11.02.2007 (13:41)
Adam + zbytečně neostré.
Komentáře vyjadřují názory čtenářů.
Redakce nenese žádnou zodpovědnost za jejich obsah.
- akreditovaný fotograf nebo člen ŽP,
- správce galerie nebo admin ŽP
Přidat komentář
Bejelentkezés
© 2001 - 2026 ŽelPage
- Felelősök - kérdések és válaszok
Info
informacni okenko












