Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
750.213-1 | |
![]() | Informace o fotografii: - Section: Dešenice - Zelená Lhota - Datum: 25.2.2007 - By: Olda_K ![]() - Zobrazeno: 3434x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 8 - Rating od uživatelů: 8 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
Ten les na mě působí jak z barandovských kulis, takže co se krajiny týče tak mě to moc nezaujalo. Ale kritizovat nechci, sám nefotím a z hlediska změny to je asi ocenitelné.
JTB: Proč by se nemělo dát fotit v lese? Taková pára s pěkným bagem nad komínem proti zeleným stromům, to je žrádlo!
Kdybych byl jako cenzori,tak bych tu hned vypalil stredove,spatny nasvit,apod.Ale ja se divam na fotku jako takovou,a nehledam tam male spatne detaily,ty musi jen bit do oci.Pro me jasne za 5*.
Pokud mne neklame zrak, tak dráty přetržené nejsou a vychýlené sloupky nejsou až tak velká katastrofa. Klikou půjde nejspíš otáčet hodně ztuha, ale půjde to.
27.02.2007 (13:26)
Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.
- Registered Photograph or Member of ŽelPage,
- Gallery or ŽelPage Administrator
Add comment
Sign in
© 2001 - 2026 ŽelPage
- Webmaster - Frequently Asked Questions
Info
informacni okenko












