..: Galeria zdjęć - detaily fotografie 750.252-9 :..
 

750.252-9


750.252-9Informace o fotografii:
 - Úsek: Luštěnice-Újezd - Čachovice
 - Datum: 19.06.2008
 - Autor: JardaK 
 - Pozn.: Premiéra, tento stroj poprvé
na žp...
 - Zobrazeno: 4310x
 - Detailní EXIF informace »
 - Rating od autorů:   
 9
 - Rating od uživatelů:
 8

   
 
Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit
 

  1 2      Zpráv na stránku:   
19.03.2009 (21:49)  
koukám taková pohodová krajinka, kde vlaky jezdí místo po kolejích po trávě - tam to může být zajímavé :)
Fotka se Ti dneska opravdu povedla, líbí se mi krásné zakončení vlaku za kopečkem, takže není useklá souprava, vše dokonale promyšlené - prostě za plný
registrovaný uživatel TTtrain  mail  
Počet komentářů uživatele323 »fotek 0
19.03.2009 (20:52)  
For peršink: Já přeci rozumím tomu, že na reprezentační ples prachy jsou a na lak na lokomotivu, která mně živí není. To je přeci normální, tak se chová správný hospodář, nebo se pletu?
19.03.2009 (20:14)  
Alespoň je tu působivý kontrast mezi novými auty a Brejlovcem :-) Podstatnější je podle mého technický stav než dokonalost laku, ale i ten je otázkou, pravda...
registrovaný uživatel peršink  mail  
Počet komentářů uživatele45 »fotek 0
19.03.2009 (19:32)  
Jestli ti vadí logo ČD Cargo tak jim to napiš i z obrázkem jak by podle tebe mělo logo ČD Cargo vypadat to je pro Miloše


TTtrain-Všude nejsou peníze na nové laky můžeš jim přispět nebo toho brejlovce můžeš jít nalakovat sám za své peníze
19.03.2009 (19:17)  
Ta fotka je skvělá a bravurně zeditovaná, jediná věc co je vážně nejhnusnější je to logo Carga...
registrovaný uživatel PPacifik  mail  
Počet komentářů uživatele53 »fotek 0
19.03.2009 (18:42)  
zajímavá foto takovýho brejlu sjem ještě neviděl je to pěkně barevné
registrovaný uživatel TTtrain  mail  
Počet komentářů uživatele323 »fotek 0
19.03.2009 (18:37)  
Jak může někdo nechat dojít loko do takhle otřesného stavu?
19.03.2009 (18:36)  
tak to je hodně zajímavá fotka =) nejen tím, jak je třeba ten vlak dlouhej a veze ty pěkné auta, ale taky tím lakem =D ta fotka má prostě něco do sebe a líbí se mi ;-)
  1 2      Zpráv na stránku:   

Komentáře vyjadřují názory čtenářů.
Redakce nenese žádnou zodpovědnost za jejich obsah.

- akreditovaný fotograf nebo člen ŽP, - správce galerie nebo admin ŽP

Přidat komentář
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Logowanie
 
 
  
 
   Zarejestruj się

© 2001 - 2026 ŽelPage - administratorzy - pytania i odpowiedzi


Info
informacni okenko