Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
750.103-4 | |
![]() | Informace o fotografii: - Úsek: Zastávka u Brna - Vysoké Popovice - Datum: 29.3.2009 - Autor: Žíža ![]() - Pozn.: Zvl.Nex - Zobrazeno: 5020x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 8 - Rating od uživatelů: 6 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
| 1 2 | Zpráv na stránku: |
04.04.2009 (10:48)
J.P. Jezdívá, ale prý to tentokrát udělalo výlet. Z Ústí n.L. na ČT, Brno a pak na Jihlavu a do Temelína.
04.04.2009 (10:32)
AD Špáňa dle místa bych spíš tipnul Dukovany do Temelína se jezdí trochu jinudy.Opravdu jde o vlak s "novým" jaderným palivem.
Řekl bych, že tzv. ,,svítící vlak'' nebo-li uran pro Temelín.
04.04.2009 (10:04)
Respekt za nátoru v tomhle nečase někde lítat. Vymáčkl jsi z toho maximum možného!
| 1 2 | Zpráv na stránku: |
Komentáře vyjadřují názory čtenářů.
Redakce nenese žádnou zodpovědnost za jejich obsah.
- akreditovaný fotograf nebo člen ŽP,
- správce galerie nebo admin ŽP
Přidat komentář
Přihlášení
© 2001 - 2026 ŽelPage
- správci - otázky a odpovědi
Info
informacni okenko












