..: Fotogaléria - detaily fotografie 781 + 781 :..
 

781 + 781


781 + 781Informace o fotografii:
 - Úsek: Kotvina - Klášterec nad Ohří
 - GPS: 50°23'0.166"N, 13°10'57.539"E  »  Mapy.cz Google mapy
 - Datum: 18.4.1992
 - Szerző: BBvK  E-mail küldése a szerzőnek
 - Zobrazeno: 10900x
 - Detailní EXIF informace »
 - Rating od autorů:   
 10
 - Rating od uživatelů:
 10

   
 
Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit
 

  1 2      Zpráv na stránku:   
06.09.2010 (15:28)  
No jestli s tím soukromým sektorem nebude souviset i těch 3900 - 4000 l nafty sežrané za cestu z té Břeclavi do Bratislavy.
Nebohý fíra pamětliv, že večer zbrojil plnou, (pročež bez jeho vědomí podnikaví posunovači obratem pohonnou hmotu (bráno doslova)zprivatizovali), ráno vyrazil v domění že nafty má jak v ropovodu , a hle před Blavou protřel zrak a ono takřka prázdno:-)))A jestli milé děti posunovači nezemřeli, privatizují lehké topné oleje dodnes milé děti, i když už asi spíš s kufříkem a kravatou,než na dráze, ale ve výsledku je to fuk, že...:-)))Nicméně dokumentačka jako fík.
06.09.2010 (15:24)  
TaT4: No, nějaké kanystry na mašině bývaly, ale s olejem, protože ten dvoutakt ho zbaštil docela dost. Jinak kanystry s naftou spíš putovaly opačným směrem. Tedy z mašiny (depa) směrem do soukromého sektoru. :-)
06.09.2010 (15:22)  
není to jedno 3900 nebo 4000 a za druhé to není pohádka ale zkutečnost taky nemusí být všechno co vy neznáte pohádka
06.09.2010 (15:21)  
topič: on měl fíra ještě u sebe kanďáky ;)
06.09.2010 (15:09)  
tominek: Neznáš nějakou jinou pohádku? Jak by mohl spotřebovat 4000 litrů nafty, když měl nádrž na 3900 litrů. To si zajel během cesty natankovat někam k pumpě?
Porovnáním výkonu by se jeho výkon dal srovnat se dvěma parními lokomotivami 434.2, což je ve 30.letech rekonstruovaná konstrukce páně Gölsdorfa z let předprvosvětověválečných. Sergej byl výkonově téměř srovnatelný s lokomotivou ř.556.0 štokrem, který měl navíc daleko univerzálnější přechodnost.
06.09.2010 (14:29)  
to byly žrouti, z Břeclavi do Bratislavy jeden sežral 4000 litrů, ale zato utáhli jako naše klasické 2 lokomotivy, proto se divím jak tento vlak musel být dlouhý, že ho táhnou dva Sergeje
06.09.2010 (9:56)  
Už je to tak dávno...
5*
  1 2      Zpráv na stránku:   

Komentáře vyjadřují názory čtenářů.
Redakce nenese žádnou zodpovědnost za jejich obsah.

- akreditovaný fotograf nebo člen ŽP, - správce galerie nebo admin ŽP

Přidat komentář
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Bejelentkezés
 
 
  
 
   Regisztráció

© 2001 - 2026 ŽelPage - Felelősök - kérdések és válaszok


Info
informacni okenko