Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Rychlík při západu | |
![]() | Informace o fotografii: - Místo focení: Pardubice-Opočínek - Datum: 5.10.2008 - Szerző: Bošu ![]() - Zobrazeno: 2803x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 4 - Rating od uživatelů: 5 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
| 1 2 | Zpráv na stránku: |
10.10.2008 (17:41)
prd tam jde vidět :D .. který admin to schválil? :D:D
10.10.2008 (16:09)
Zase po čase večerní fotka. Za 5*.
10.10.2008 (15:16)
Protisvětlo chce víc od boku, eso/peršing na něm navíc trošku zanikne. Takhle je to jen slitá silueta nějaké pojízdné krabice, nebe máš ale krásné, to ano.
Tenhle námět proti zapadajícímu slunci mám moc rád, ale přijde mi, že zde už je vše moc tmavé. Daleko lepší mi přijdou fotky, kde je ještě poznat i barva na soupravě např.
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/art092.jpg
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/art122.jpg
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/art092.jpg
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/art122.jpg
Něco podobného už tu bylo. Tohle mi přijde moc tmavé, víceméně je to o obloze a nic víc. Nelíbí se mi to. tohle http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/art090.jpg mi přijde mnohem lepší.
10.10.2008 (15:03)
| 1 2 | Zpráv na stránku: |
Komentáře vyjadřují názory čtenářů.
Redakce nenese žádnou zodpovědnost za jejich obsah.
- akreditovaný fotograf nebo člen ŽP,
- správce galerie nebo admin ŽP
Přidat komentář
Bejelentkezés
© 2001 - 2026 ŽelPage
- Felelősök - kérdések és válaszok
Info
informacni okenko












