Komentáre môžu vkladať iba registrovaní užívatelia.
Pred vložením komentára je potrebné se buď prihlásiť, alebo zaregistrovať.
Zima na Ospizio Bernina | |
![]() | Informace o fotografii: - Místo focení: Ospizio Bernina - Datum: 19.2.2010 - Autor: Martin Válek - Pozn.: X rot et Nr. 9219 + Gem 4/4 Nr. 801 RhB - Zobrazeno: 12065x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 7 - Rating od uživatelů: 6 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
| 1 2 | Zpráv na stránku: |
Vypadá to, že ten sníh se sype až za tu druhou už odsněženou kolej. Vlivem gravitace ale padne něco i na ni. Jenže vzhledem k tomu prudkému svahu, co je po druhé straně trati není možno to řešit jinak.
Tak to je super. Z náhledu jsem si myslel, že se jedná o nějakou katastrofu. Nejmíň výbuch cisterny.:-D Akorát mě překvapuje jedna věc. Podle té fotky to vypadá, že ten sníh se sype do druhé už odsněžené koleje. Pak by ale taková práce ztrácela smysl. A nebo jde jen o optický klam způsobený větrem, který část prachového sněhu zanáší do leva?
04.06.2010 (17:11)
Jak píše Woky, hlavní proud sněhu jde přes druhou kolej, jen malá část na ni padá.
| 1 2 | Zpráv na stránku: |
Komentáre vyjadrujú názory čitateľov.
Redakcia nenesie žiadnu zodpovednosť za ich obsah.
- akreditovaný fotograf alebo člen ŽP,
- správca galérie alebo admin ŽP
Pridať komentár
Prihlásenie
© 2001 - 2026 ŽelPage
- správcovia - otázky a odpovede
Info
informacni okenko











