..: Fotogaléria - detaily fotografie 750.182-8 :..
 

750.182-8


750.182-8Informace o fotografii:
 - Místo focení: Uľanka
 - Datum: 28.7.2005
 - Autor: Zel.am  Poslať e-mail autorovi
 - Pozn.: Barevná hudba
 - Zobrazeno: 2112x
 - Detailní EXIF informace »
 - Rating od autorů:   
 6
 - Rating od uživatelů:
 6

   
 
Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit
 

  1 2      Zpráv na stránku:   
27.03.2006 (8:49)  
RE:HNUPIK a dalsi mudrci
Foto hodnotit nejdem,ja nie som umelecky fotograf ale je to pekna foto,ohladne toho cirkusu,ZSSK pouziva asi 5 az 6 unifikovanych naterov pre vsetky svoje osob. vozne,ale nato Cesi asi 20 ako som videl,takze neviem kto ma ohladne navrhov naterov simpanza,a podla mna natery CD radu 751 su cirkusy,no fuj!!!
registrovaný užívateľ Bart  mail  
Počet komentárov užívateľa39 »fotek 0
15.02.2006 (19:43)  
Chtělo by to jiný úhel pohledu ...
Vlak by to chtělo trohu doprostřed ...
registrovaný užívateľ Robo 
Počet komentárov užívateľa19 »fotek 0
13.02.2006 (17:37)  
Milan a čo tak "okaňa" alebo "hybrid" :-)
registrovaný užívateľ milan 
Počet komentárov užívateľa96 »fotek 0
13.02.2006 (17:27)  
Pěkná fotka a určitě bych nemyslel, že je to nouzovka..

Robo: Okuliarník :) to zní dobře :)
13.02.2006 (17:05)  
Chorche: Synu, koukej se zklidnit, nebo ti maminka zabere klávesnici...
registrovaný užívateľ Robo 
Počet komentárov užívateľa19 »fotek 0
13.02.2006 (17:00)  
a ináč dávam 5. Dávam to preto, pretože to je môj prvý okuliarník, v ktotom som sa viezol.
registrovaný užívateľ Robo 
Počet komentárov užívateľa19 »fotek 0
13.02.2006 (16:57)  
Chorche, veru zaujímavý názor. Pozri, mne sa prestáva páčiť ČD "unifikovaný" náter v kombinácii tmavozelená + sivá. Nepáči sa mi, že nie su náterovo odlišené trebárs vozne Bdt od Bpee a pod.
13.02.2006 (15:55)  
RIKAM ZE JE TO UPNEJ CIRKUS SLOVACI JSOU NA PICU !!! ZLATY ČD !!! :-D
13.02.2006 (18:08)  


Proč se tak zhazuješ, jistě si inteligentní kluk, ale po tohle teď nevím co si mám myslet?
13.02.2006 (14:14)  
Myslel jsem že cirkus vypadá jinak,ale u slováků je vidět že si dávaj na barevném řešení záležet
13.02.2006 (8:58)  
Pro mne moc velká čumákovka. 4*.
Synku, synku - doprava leda tak s balónem a ten asi zel.am do tunelů netahá.
  1 2      Zpráv na stránku:   

Komentáre vyjadrujú názory čitateľov.
Redakcia nenesie žiadnu zodpovednosť za ich obsah.

- akreditovaný fotograf alebo člen ŽP, - správca galérie alebo admin ŽP

Pridať komentár
Komentáre môžu vkladať iba registrovaní užívatelia.
Pred vložením komentára je potrebné se buď prihlásiť, alebo zaregistrovať.
Prihlásenie
 
 
  
 
   Zaregistrovať sa

© 2001 - 2026 ŽelPage - správcovia - otázky a odpovede


Info
informacni okenko