Komentáre môžu vkladať iba registrovaní užívatelia.
Pred vložením komentára je potrebné se buď prihlásiť, alebo zaregistrovať.
750.182-8 | |
![]() | Informace o fotografii: - Místo focení: Uľanka - Datum: 28.7.2005 - Autor: Zel.am ![]() - Pozn.: Barevná hudba - Zobrazeno: 2112x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 6 - Rating od uživatelů: 6 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
| 1 2 | Zpráv na stránku: |
27.03.2006 (8:49)
RE:HNUPIK a dalsi mudrci
Foto hodnotit nejdem,ja nie som umelecky fotograf ale je to pekna foto,ohladne toho cirkusu,ZSSK pouziva asi 5 az 6 unifikovanych naterov pre vsetky svoje osob. vozne,ale nato Cesi asi 20 ako som videl,takze neviem kto ma ohladne navrhov naterov simpanza,a podla mna natery CD radu 751 su cirkusy,no fuj!!!
Foto hodnotit nejdem,ja nie som umelecky fotograf ale je to pekna foto,ohladne toho cirkusu,ZSSK pouziva asi 5 az 6 unifikovanych naterov pre vsetky svoje osob. vozne,ale nato Cesi asi 20 ako som videl,takze neviem kto ma ohladne navrhov naterov simpanza,a podla mna natery CD radu 751 su cirkusy,no fuj!!!
Chtělo by to jiný úhel pohledu ...
Vlak by to chtělo trohu doprostřed ...
Vlak by to chtělo trohu doprostřed ...
Pěkná fotka a určitě bych nemyslel, že je to nouzovka..
Robo: Okuliarník :) to zní dobře :)
Robo: Okuliarník :) to zní dobře :)
13.02.2006 (17:05)
Chorche: Synu, koukej se zklidnit, nebo ti maminka zabere klávesnici...
a ináč dávam 5. Dávam to preto, pretože to je môj prvý okuliarník, v ktotom som sa viezol.
Chorche, veru zaujímavý názor. Pozri, mne sa prestáva páčiť ČD "unifikovaný" náter v kombinácii tmavozelená + sivá. Nepáči sa mi, že nie su náterovo odlišené trebárs vozne Bdt od Bpee a pod.
13.02.2006 (15:55)
Myslel jsem že cirkus vypadá jinak,ale u slováků je vidět že si dávaj na barevném řešení záležet
13.02.2006 (8:58)
Pro mne moc velká čumákovka. 4*.
Synku, synku - doprava leda tak s balónem a ten asi zel.am do tunelů netahá.
Synku, synku - doprava leda tak s balónem a ten asi zel.am do tunelů netahá.
| 1 2 | Zpráv na stránku: |
Komentáre vyjadrujú názory čitateľov.
Redakcia nenesie žiadnu zodpovednosť za ich obsah.
- akreditovaný fotograf alebo člen ŽP,
- správca galérie alebo admin ŽP
Pridať komentár
Prihlásenie
© 2001 - 2026 ŽelPage
- správcovia - otázky a odpovede
Info
informacni okenko












