Komentáře uživatele "topič":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| 122.022-7 | Grupi: No tak ta tvoje je ještě větší hrůza. Podexponovaná rozmatlaná fotka. Fádní dokumentační výcvak ze stanice ze stanice by měl být v prvé řadě ostrý. To, že je to odněkad z Bangkoku, to je je zcela nepodstatné. Ztráta sebereflexe vede k podobným komentářům, které zde píšeš. Pošli fotku z druhého konce světa, která bude mít slušnou obrazovou kvalitu a nemusíš to tady spamovat pod jinou fotkou ublíženeckými příspěvky. A mimo jiné, když jsem mluvil o fotce z Malajsie, tak jsem nemluvil o fotce z Bangkoku. | 11.01.13 - 11:29 |
| Večer v depu Brno-dolní | Albatros: Nejlepší je vlastní zkuśenost. Dohodni se s autorem (autory), vezmi škváru a vydej knihu sám a za pár let se můžeme k debatě vrátit. | 10.01.13 - 15:36 |
| Večer v depu Brno-dolní | Suchý: Zajisté, nemám ve zvyku plácat. Parní návraty Pryl, Navrátil, ta je na trhu více jak 12 let a Řepkovi papoušci vydaní v r. 2008 se dají bez problémů sehnat. Železnice v Sudetech 1938-1945 z r. 2003 je také běžně dostupná. | 10.01.13 - 15:29 |
| 242.269-9 | A.N. Pohlednici 10x15 uděláš z digi fotky v pohodě. My dříve narození pamatujeme, že se fotilo na svitkový film ( středoformát) a tam bylo formátů povícero, nejčastěji čtverec. Z kompaktů a 4/3 systému ti vyleze formát 4:3. Tudíž mi přijde zbytečné se nechat svazovat jedním formátem 10x15. | 10.01.13 - 0:15 |
| 122.022-7 | Grupi: Jasně, pokud je tou úžasnou fotkou z druhého konce světa, Desiro ve stísněné zastávce kdesi v Malajsii, prdnutý na střed fotky a s totálně vypálenou oblohou do bíla. Z tý by si každej určitě kecnul na zadek. | 09.01.13 - 19:44 |
| 750.330-3 | Nicméně Delta CZE psal o černých skvrnách, tedy více než jedné a pokud neznám místo samotné, tak mě i ta větší černá na okraji fotky přijde jako uvěřitelná. Několik větších zloměných větví a díra v koruně je hned. http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/854819.jpg | 06.01.13 - 18:50 |
| 750.330-3 | Delta CZE: Černé skvrny. Viděl jsi někdy na fotce stíny v korunách stromů? Podívej se pořádně při focení po okolí, abys pak nehledal senzaci tam, kde žádná není. | 06.01.13 - 17:21 |
| Večer v depu Brno-dolní | DŠ: Jojo, Drahoši, máš recht. Knihy kupuje stále méně lidí a o těch železničněfotografických to platí minimálně dvojnásobně a když má pak "obdivovatel" vytáhnout litr nebo víc z kešeně, tak se mu rozklepou ruce, pak kolena a nakonec stejně nekoupí. Šotouš povětšinou bydlí v Lakomákově a těch co jsou ochotní dát za pěknou knihu vyšší částku je bohužel málo. Tohle je moc povedená fotka. | 05.01.13 - 21:44 |
| 480.005-8 | Koudy_cz: Proč je to brutus? | 05.01.13 - 8:52 |
| 350.006-3 | Komín: Co je to mlad? | 04.01.13 - 9:48 |










