..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "topič":

  1 ... 138 139 140 141 142 ... 423      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
122.022-7Grupi: No tak ta tvoje je ještě větší hrůza. Podexponovaná rozmatlaná fotka. Fádní dokumentační výcvak ze stanice ze stanice by měl být v prvé řadě ostrý. To, že je to odněkad z Bangkoku, to je je zcela nepodstatné.
Ztráta sebereflexe vede k podobným komentářům, které zde píšeš. Pošli fotku z druhého konce světa, která bude mít slušnou obrazovou kvalitu a nemusíš to tady spamovat pod jinou fotkou ublíženeckými příspěvky.
A mimo jiné, když jsem mluvil o fotce z Malajsie, tak jsem nemluvil o fotce z Bangkoku.
11.01.13 - 11:29
Večer v depu Brno-dolníAlbatros: Nejlepší je vlastní zkuśenost. Dohodni se s autorem (autory), vezmi škváru a vydej knihu sám a za pár let se můžeme k debatě vrátit.10.01.13 - 15:36
Večer v depu Brno-dolníSuchý: Zajisté, nemám ve zvyku plácat. Parní návraty Pryl, Navrátil, ta je na trhu více jak 12 let a Řepkovi papoušci vydaní v r. 2008 se dají bez problémů sehnat. Železnice v Sudetech 1938-1945 z r. 2003 je také běžně dostupná.10.01.13 - 15:29
242.269-9A.N. Pohlednici 10x15 uděláš z digi fotky v pohodě. My dříve narození pamatujeme, že se fotilo na svitkový film ( středoformát) a tam bylo formátů povícero, nejčastěji čtverec. Z kompaktů a 4/3 systému ti vyleze formát 4:3. Tudíž mi přijde zbytečné se nechat svazovat jedním formátem 10x15.10.01.13 - 0:15
122.022-7Grupi: Jasně, pokud je tou úžasnou fotkou z druhého konce světa, Desiro ve stísněné zastávce kdesi v Malajsii, prdnutý na střed fotky a s totálně vypálenou oblohou do bíla. Z tý by si každej určitě kecnul na zadek.09.01.13 - 19:44
750.330-3Nicméně Delta CZE psal o černých skvrnách, tedy více než jedné a pokud neznám místo samotné, tak mě i ta větší černá na okraji fotky přijde jako uvěřitelná. Několik větších zloměných větví a díra v koruně je hned.
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/854819.jpg
06.01.13 - 18:50
750.330-3Delta CZE: Černé skvrny. Viděl jsi někdy na fotce stíny v korunách stromů?
Podívej se pořádně při focení po okolí, abys pak nehledal senzaci tam, kde žádná není.
06.01.13 - 17:21
Večer v depu Brno-dolníDŠ: Jojo, Drahoši, máš recht. Knihy kupuje stále méně lidí a o těch železničněfotografických to platí minimálně dvojnásobně a když má pak "obdivovatel" vytáhnout litr nebo víc z kešeně, tak se mu rozklepou ruce, pak kolena a nakonec stejně nekoupí. Šotouš povětšinou bydlí v Lakomákově a těch co jsou ochotní dát za pěknou knihu vyšší částku je bohužel málo. Tohle je moc povedená fotka.05.01.13 - 21:44
480.005-8Koudy_cz: Proč je to brutus?05.01.13 - 8:52
350.006-3Komín: Co je to mlad?04.01.13 - 9:48