Kommentare dürfen nur registrierte Benutzer senden.
Bevor Sie Kommentieren, melden Sie sich bitte an oder registrieren Sie sich.
Nadpis - Problémy DSB (Dánské státní dráhy) zdaleka nekončí, zdálo se, že nedostatky by mohly být v krátké době vyřešeny (viz. zpráva 6.8.2005 - 14:34 - DSB jsou nyní spokojeny s testovacími jízdami IC4), ovšem opak je pravdou. Podle hospodářského deníku "Børsen" došlo při testech první, ze dvou provozuschopných jednotek, k další poruše, tentokrát na brzdách. Testovací jízdy byly ihned zastaveny, jejich obnovení je plánováno až na příští rok (pravděpodobně v Německu).CSPSV | 28.8.2005 (12:20)
Zusammenhängende Nachrichten

01.09.2005 (15:14)
Trochu zavadejici. Jde predevsim o problem italskeho vyrobce (Ansaldo Breda). DSB dosud neprevzaly ani jednu jednotku IC4. Podle agentury JPP to vypada, ze by DSB mohly ziskat nekalikamilionove penale. Ministerstvo dopravy uz ma pripraven 'nastroj' jak tento neplanovany prijem DSB rychle odebrat - pokutu za nenasazeni IC4 do provozu, ktera bude shodna s vyskou vyplaceneho penale :)
28.08.2005 (18:22)
Aby nějak podobně nedopadlo i "naše" pendolino.
Kommentare äußern den Ansicht der Leser.
ŽelPage übernimmt keine Haftung für deren Inhalt.
- Korrespondent oder ŽP Mitglied,
- Editor oder ŽP Admin
Kommentar hinzufügen
Anmelden
© 2001 - 2026 ŽelPage
- Webmaster
Info
informacni okenko











