Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Nadpis - Problémy DSB (Dánské státní dráhy) zdaleka nekončí, zdálo se, že nedostatky by mohly být v krátké době vyřešeny (viz. zpráva 6.8.2005 - 14:34 - DSB jsou nyní spokojeny s testovacími jízdami IC4), ovšem opak je pravdou. Podle hospodářského deníku "Børsen" došlo při testech první, ze dvou provozuschopných jednotek, k další poruše, tentokrát na brzdách. Testovací jízdy byly ihned zastaveny, jejich obnovení je plánováno až na příští rok (pravděpodobně v Německu).CSPSV | 28.8.2005 (12:20)
Související zprávy

01.09.2005 (15:14)
Trochu zavadejici. Jde predevsim o problem italskeho vyrobce (Ansaldo Breda). DSB dosud neprevzaly ani jednu jednotku IC4. Podle agentury JPP to vypada, ze by DSB mohly ziskat nekalikamilionove penale. Ministerstvo dopravy uz ma pripraven 'nastroj' jak tento neplanovany prijem DSB rychle odebrat - pokutu za nenasazeni IC4 do provozu, ktera bude shodna s vyskou vyplaceneho penale :)
28.08.2005 (18:22)
Aby nějak podobně nedopadlo i "naše" pendolino.
Komentáře vyjadřují názory čtenářů.
Redakce nenese žádnou zodpovědnost za jejich obsah.
- dopisovatel nebo člen ŽP,
- editor nebo admin ŽP
Přidat komentář
Bejelentkezés
© 2001 - 2026 ŽelPage
- Felelősök
Info
informacni okenko











