Komentáre môžu vkladať iba registrovaní užívatelia.
Pred vložením komentára je potrebné se buď prihlásiť, alebo zaregistrovať.
Nadpis - Problémy DSB (Dánské státní dráhy) zdaleka nekončí, zdálo se, že nedostatky by mohly být v krátké době vyřešeny (viz. zpráva 6.8.2005 - 14:34 - DSB jsou nyní spokojeny s testovacími jízdami IC4), ovšem opak je pravdou. Podle hospodářského deníku "Børsen" došlo při testech první, ze dvou provozuschopných jednotek, k další poruše, tentokrát na brzdách. Testovací jízdy byly ihned zastaveny, jejich obnovení je plánováno až na příští rok (pravděpodobně v Německu).CSPSV | 28.8.2005 (12:20)
Súvisiace správy

01.09.2005 (15:14)
Trochu zavadejici. Jde predevsim o problem italskeho vyrobce (Ansaldo Breda). DSB dosud neprevzaly ani jednu jednotku IC4. Podle agentury JPP to vypada, ze by DSB mohly ziskat nekalikamilionove penale. Ministerstvo dopravy uz ma pripraven 'nastroj' jak tento neplanovany prijem DSB rychle odebrat - pokutu za nenasazeni IC4 do provozu, ktera bude shodna s vyskou vyplaceneho penale :)
28.08.2005 (18:22)
Aby nějak podobně nedopadlo i "naše" pendolino.
Komentáre vyjadrujú názory čitateľov.
Redakcia nenesie žiadnu zodpovednosť za ich obsah.
- dopisovateľ alebo člen ŽP,
- editor alebo admin ŽP
Pridať komentár
Prihlásenie
© 2001 - 2026 ŽelPage
- správcovia
Info
informacni okenko











