Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Nadpis - Problémy DSB (Dánské státní dráhy) zdaleka nekončí, zdálo se, že nedostatky by mohly být v krátké době vyřešeny (viz. zpráva 6.8.2005 - 14:34 - DSB jsou nyní spokojeny s testovacími jízdami IC4), ovšem opak je pravdou. Podle hospodářského deníku "Børsen" došlo při testech první, ze dvou provozuschopných jednotek, k další poruše, tentokrát na brzdách. Testovací jízdy byly ihned zastaveny, jejich obnovení je plánováno až na příští rok (pravděpodobně v Německu).CSPSV | 28.8.2005 (12:20)
Related news

01.09.2005 (15:14)
Trochu zavadejici. Jde predevsim o problem italskeho vyrobce (Ansaldo Breda). DSB dosud neprevzaly ani jednu jednotku IC4. Podle agentury JPP to vypada, ze by DSB mohly ziskat nekalikamilionove penale. Ministerstvo dopravy uz ma pripraven 'nastroj' jak tento neplanovany prijem DSB rychle odebrat - pokutu za nenasazeni IC4 do provozu, ktera bude shodna s vyskou vyplaceneho penale :)
28.08.2005 (18:22)
Aby nějak podobně nedopadlo i "naše" pendolino.
Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.
- Correspondent or Member of ŽelPage,
- Editor or ŽelPage Administrator
Add comment
Sign in
© 2001 - 2026 ŽelPage
- Webmaster
Info
informacni okenko











